fbpx Objednat stěhování nebo pronájem celého vozidla | UK Kurýr - Profesionální přeprava balíků, zvířat, zboží a stěhování z a do Anglie

Objednat stěhování nebo pronájem celého vozidla

Pre prepravu mezi Slovenskom (SK) a Anglickom (UK) kliknite sem. Presmeruje vás to na (www.uk-kurier.sk).
Přijímáme pouze objednávky na kompletní pronájem vozidla nebo stěhování (od 100 kg).

Odesílatel
Vyberte prosím termín přepravy
Vyberte prosím termín přepravy
Vaše jméno a příjmení
Město odesílatele
Ulice a číslo popisné odesílatele
Poštovní směrovací číslo odesílatele - Nepovinný údaj
E-mail adresa odesílatele. Na tuto adresu budeme posílat aktuální informace ohledně objednávky (např.: evidování, přijetí, resp. zrušení a vyzvednutí objednávky).
Telefonní nebo mobilní číslo odesílatele. Prosíme zadávejte pouze jedno tel. číslo a zadejte jej v mezinárodním tvaru, s předvolbou (např. + 421, + 420, + 353, + 44 ...) V případě, že chcete zadat druhé (dodatečné) číslo, tak ho napište do poznámek.
Přijímatel
Jméno a příjmení příjemce
Město příjemce
Ulice a číslo popisné příjemce
Poštovní směrovací číslo příjemce - Nepovinný údaj
E-mail adresa příjemce. Na tuto adresu budeme posílat další informace ohledně objednávky (např.: balíček je na cestě, balíček bude doručování...). V případě, že příjemce nemá e-mail adresu, zadejte prosím ještě jednou opakovaně e-mail adresu odesílatele.
Telefonní nebo mobilní číslo příjemce. Prosíme zadávejte pouze jedno tel. číslo a zadejte jej v mezinárodním tvaru, s předvolbou (např. + 421, + 420, + 353, + 44 ...) V případě, že chcete zadat druhé (dodatečné) číslo, tak ho napište do poznámek.
Zásilka
Objednávky přijímáme pouze k pronájmu celého vozidla nebo stahování (od 500kg a více). Balíky, malé zásilky, kola a podobně nepřepravujeme!
Prosím poskytněte co nejpřesnější informace
Váha zásilky v kilogramech
Počet kusů přepravovaného zboží
Cena pojistky je 5% z pojistné částky
Ve smyslu evropského nařízení o GDPR provozovatel zpracovává identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o objednávkach a údaje o zprávaní na webových stránkach. Ve smyslu výše uvedeného je možné požádat o kompletní výmaz osobních údajů. Vaše osobní údaje nebudou použity na marketingové účely bez Vašeho svolení.